Täiesti uus Civic e:HEV – sõidu nautimiseks loodud

 

11. põlvkonna. 50-aastasele pärandile tuginedes ühendab täiesti uus hübriid Civic tugeva jõudluse ja tõhususe parema interjööri, mugavuse, visuaalse atraktiivsuse ja üldise kasutajamugavusega.

Uus Civic

Keskmise puuteekraani suurust on suurendatud üheksa tollini ja seda on nihutatud ülespoole, et minimeerida üles-alla silmade liikumist. Süsteem on varustatud juhtmevaba Apple CarPlay ja Android Auto ühilduvusega, et hoida sõitjaid liikvel olles ühenduses.

Lisaks on reisijate elamuse veelgi paremaks muutmiseks Elegance ja Sport mudelitel kaheksa kõlarit, samas kui Advance klassis on 12 esmaklassilist BOSE kõlarit, mis tagavad kontserdiga sarnase helielamuse.

Virgutav disainilahendus

Täiesti uuel Civicul on elegantne ja sportlik siluett, mis on saavutatud kapoti joone langetamisega võrreldes eelmise põlvkonna 25 mm võrra, samas kui klaasipinda on suurendatud, et luua kerge ja õhuline interjöör. Viimistletud esmaklassilise tunde esilekutsumiseks on kasutatud puhtamat, müravabamat pinda. 

Honda SENSING

Täiesti uuel Civicul on ka Honda täiustatud turvafunktsioonide ja juhiabide komplekt SENSING. Uus 100-kraadine eesmine laivaatekaamera ja täiustatud tuvastustehnoloogia parandavad Civicu suutlikkust tuvastada jalakäijaid, teejooni, piire ja muid sõidukeid, sealhulgas mootorrattaid ja jalgrattureid. Esimest korda on täiesti uus Civic varustatud sonari anduritega – neli ees ja neli taga.

 

Honda täiuslik e:HEV jõuülekandetehnoloogia on standardvarustuses ja selle rakendamine Civicus hõlmab uut 72-elemendilist liitiumioonakut ja kahte kompaktset, kuid võimsat elektrimootorit, mis on ühendatud äsja väljatöötatud 2.0 -liitrise otsesissepritsega Atkinsoni tsüklimootoriga. Üheskoos annab jõuülekanne mootori maksimaalseks võimsuseks 135 kW ja pöördemomendiks 315 Nm.

UUS CIVIC HYBRID e:HEV SAADAVAL ALATES SÜGIS 2022