Civic Hybrid

 

HINNAKIRI

Mudel Käigukast Kütus Võimsus kW/hj/CO2 g/km Kütusekulu Hind sisaldab km 22%
Sport CVT Bensiin 135/184/113 5,0 37 007 €
Advance CVT Bensiin 135/184/114 5,0 40 962 €

Uus Civic e:HEV on sportlik iselaadiv täishübriidluukpära, mis täiendab Civicu legendaarset dünaamikat, disaini ja tehnoloogiat erksa elektrifitseeritud jõuga.

Tunneta e:HEV erinevust

Hübriidjõuallikas e:HEV on täiuslik segu jõudlusest ja tõhususest, lülitudes sujuvalt režiimide vahel, et pakkuda iga kord silmapaistvat sõitu. Avastage selle kohene elektriline kiirendus ja sujuv, rafineeritud hübriidjõud. e:HEV tehnoloogia teeb uuest Civicust tõelist sõidunaudingut pakkuva hübriidi. 

Puhas ja kaasaegne disain

Täiesti uus Civic tõmbab teid endasse pilkupüüdvalt elegantse ja sportliku siluetiga. Auto eesmärgipärane välimus ja puhtad jooned loovad värske, dünaamilise stiili. Sellised detailid nagu 18-tollised valuveljed ja sportlik luukpära kere toovad välja selle silmapaistva välimuse.

Kaasahaarav sõit

Täiesti uus Civic õhkab juhi enesekindlust tänu kindlale juhitavusele ja stabiilsele kurvide läbimisele, samas kui reisijad naudivad selle rahulikku ja mugavat sõitu.

Esmaklassiline viimistletud sisekujundus

Civic pakub juhile suurepärast nähtavust koos esmaklassilise sisekujundusega. Puhaste joontega stiilne kere, sõitjat toetavad istmed ning selgelt ja intuitiivselt paigutatud juhtnupud tagavad mugava ja turvalise sõidu.

Ole oma maailmaga ühenduses

Honda CONNECT teabe- ja meelelahutussüsteemi 9-tollist puutetundlikku ekraani on selle ergonoomilise ja intuitiivse disainiga suurepärane kasutada. Nautige nutitelefoni integreerimist Android Auto ja Apple CarPlayga, samal ajal kui valitud mudelitel on juhtmevaba laadimine ja esmaklassiline helisüsteem, millel on kaksteist ülitäpset Bose kõlarit.

 

 

23YM_Honda_Civic_Brochure_KG_AW_EST_Web-pages.pdf | Laadi alla
23YM_Honda_Civic_Brochure_KG_AW_EST_web-tehnilised.pdf | Laadi alla