Honda CR-V – võidukas nii väikeses Viljandis kui kaugel ookeani taga

Alates esimese põlvkonna mudeli turule toomisest 1995. aastal on Honda CR-V edenenud üheks müüduimaks linnamaasturiks maailmas.

Muljetavaldav reisijate- ning kaubaruum, luksuslik salong, tõhus kiirendus ning omas klassis korralik kütusesääst aitasidHonda CR-V 2021. aasta edetabelis „The Best Car for the Money“ kompaktsete linnamaasturite klassis tippu.

Juba viiendat aasta järjest!!!! ja kaheksandat korda kogu edetabeli koostamise ajaloos sai just see Honda linnamaastur parima tiitli USA ajakiri News & World Report koostatud edetabelis. Kõrge skoori andis tulemus, mis kombineeriti hinnates autode kvaliteeti ja väärtust. Edetabeli eesmärk on leida need parimad autod mõistliku hinna eest, mis ei oleks lihtsalt hea tehing sel korral, vaid ka pikemas perspektiivis mõistlik investeering. Kvaliteedi hinnangu saamiseks kasutati ülevaateid, mis on tulnud autotööstusest kirjutavast ajakirjandusest ning neid on kombineeritud omakorda näiteks mudeli kütusesäästlikkuse, pagasiruumi, ohutuse ja töökindlusega. Väärtuse mõõtmiseks lisati salongi hinnasildile ka autoomaniku viie aasta jooksevkulu. 

BEST CARS FOR THE MONEY 2021 COMPACT SUVs TOP 3

  1. Honda CR-V saavutas tänavuses edetabelis 8,7/10.
  2.  Mazda CX-5 8,6/10.
  3. Kia Sportage 8,5/10.

Honda CR-V puhul toodi veel välja:

  • Ruumikas tagaiste ja pagasiruum
  • Kütusesäästlik oma klassis võrreldes teistega
  • Tõhus kiirendus 
  • Premium salong.

Lisaks Honda CR-V-le olid omas klassis võidukad meie turul vähem tuntud mudelid Honda Odyssey ja Honda Passport. 

Loe lisaks SIIT