Honda Jazz “Parim väikeauto 2022”

Honda Jazz hybrid e:HEV võitis “Parim väikeauto 2022” tiitli maineka UK autoajakirja What Car? auhindade jagamisel Car of the Year 2022.

Võitja selgitamiseks tuli Jazz hybridil konkurentidega mõõtu võtta nii UK teedel, kui ka spetsiaalsel testirajal.

Honda Jazz on väike auto suurepäraste funktsioonidega, mille hulgas väsimusvastased istmed, suur kandevõime, magic-seats ja teabe- ning meelelahutussüsteem, mis võimaldab sujuvalt integreerida nutitelefoni nii Apple CarPlay kui ka Android Auto kaudu.

Steve Huntingford, What Car? toimetaja kommentaar:

„Honda Jazz on väike auto, mis tundub suurena, mitte ainult tänu oma ruumikusele, vaid osa sellest on ka mugavusel ja viimistletusel. Interjöör on väga hästi läbimõeldud kujundusega ning praktilisuse parandamiseks on palju nutikaid lahendusi.  Lisaks paistab Jazz oma konkurentide seast silma ja selle hübriidtehnoloogia võimaldab säästa kütust, eriti linnas.

Jazzi võidukas mugavuse, kindluse ja ühenduvuse kombinatsioon on sõlmitud keerukate tehnoloogiatega nagu Honda ainulaadne kolme režiimiga e:HEV jõuülekanne, mis pakub täielikku hübriidkogemust tõhusa ja tundliku jõudlusega. Kahest elektrimootorist, 1,5-liitrisest Atkinsoni tsükliga bensiinimootorist ja uuenduslikust käigukastist koosnev Jazz Hybrid mängib võtmerolli Honda pühendumises saavutada 2022. aastal oma tavamudelite 100% elektrifitseerimine.

Jazzi kohta loe lähemalt SIIT

Originaalartikkel