Honda pärjati Red Dot disainiauhinnaga kõikides tootekategooriates

Red Dot 2022 disainiauhinna võitsid tooted:

Honda HR-V e:HEV

NT1100 mootorratas

EU32i generaator

ADV350 roller

HR-V e:HEV

HR-V kaasaegne stiil kajastab teiste hiljutiste Honda mudelite elegantset disaini, mida on viimastel aastatel tunnustatud mitmete rahvusvaheliste auhindade võitmisega.

NT1100

2021 aasta oktoobris esitletud NT1100 tutvustas uut mootorrattasõidu ajastut. Mugav, väle ja ülimalt nauditav mootorratas. NT1100 stiil tugines Honda rikkalikule reisijate pärandile, püüdes meelitada nii väljakujunenud sõitjaid kui ka uut põlvkonda, kes otsivad traditsioonilisi reisijate väärtusi – mugavust ja praktilisust.

EU32i

Generaator, mis pakub tohutut võimsust ning tarbijasõbralikust nutika disainiga pakendis. Muljetavaldav 3200W pidev võimsus kaasaskantavas sissepritsega mootoris ning spetsiaalne nutitelefoni rakendus, mis võimaldab generaatorit kaugelt juhtida ja jälgida.

ADV350

Honda teine ​​kaherattaline auhinnavõitja, ADV350 seiklustõukeratas, tugineb 750cc X-ADV välimusele ja tunnetusele – mida 2017. aastal tutvustades hakati tänu oma vastupidavusele kiiresti nimetama “esimeseks kaherattaliseks linnamaasturiks”. Nurgelised disainijooned, kõrge kliirens, pikk vedrustus ja rollerilaadne praktilisus. ADV350 toob selle uuendusliku välimuse turule “New Urban Adventure” sildi all.