Honda võitis neljandat aastat järjest neli Red Doti tootedisaini auhinda.

Red Dot Awards 2023

Red Dot 2023 disainiauhinna võitsid tooted:
Civic hybrid e:HEV
Civic Type-R
CB750 Hornet
XL750 Transalp

Civic hybrid e:HEV

Täiesti uus Civic tõmbab teid endasse pilkupüüdvalt elegantse ja sportliku siluetiga. Auto eesmärgipärane välimus ja puhtad jooned loovad värske, dünaamilise stiili. Sellised detailid nagu 18-tollised valuveljed ja sportlik luukpära kere toovad välja selle silmapaistva välimuse.

Civic Type-R

Uus Civic Type R täiustab standardmudeli elegantset ja sportlikku siluetti, lisades laiemad kaared, 19-tollised veljed, agressiivse rajale keskendunud stiili ja funktsionaalse tagumise tiivaga, mis toodab tõelist survejõudu. Sisemiselt avaldab uus Type R austust oma ikoonilistele eelkäijatele, millel on punane vaip.

CB750 Hornet

Horneti peamine tunnus on kütusepaak, mis on saanud inspiratsiooni horneti tiiva kujust ning iseloomustab Streetfighteri stiilis mootorratastega seotud lihaselisust ja sportlikkust. Uus kaheksaklapiline kahe paralleelse silindriga mootor pakub särtsu kõrgetel pööretel ja küllaldaselt kasutusmugavust ka keskmistel pööretel. Sellele on lisatud uus ülikerge raam, mis tagab eriti väleda külgsuunalise jõudluse ja möirgava kiirenduse vaid hetkega. 

XL750 Transalp

Stiilne, lihtne ja puhas, ikooniline pikkade jalgade hoiak jääb püsima, väljendades seikluslikku kavatsust, mille poolest ratas on tuntud. Selle kaheksaklapiline kahe paralleelse silindriga mootor annab 67,5 kW võimsust ja 75 Nm pöördemomenti.

„Tänavu tähistab Honda oma 75. aastapäeva ning meie auto- ja mootorrataste tootevalikus neljandat aastat järjest mitme Red Doti disainiauhinna pälvimine tootedisaini kategoorias on fantastiline ja meie arendusprotsesside tunnustus. Usume ainulaadsesse inimkesksesse lähenemisse disainile ja kasutatavusele ning on rõõm näha, et see fookus kajastub Honda jätkuvas tunnustamises Red Dot Design Awardsil,” ütles Honda teadus- ja arendustegevuse disainikeskuse tegevjuht Toshinobu Minami.