Robotniidukid

 

Robotniiduk parim abimees aias!

Selle toote väärtus on aeg, mida ei ole võimalik rahas hinnata. Seega miks kulutada nii väärtuslikku aega ja energiat muru niitmise peale? Ei ole saladus, et muru kasvab tegelikult väga kiiresti, eriti kui kui ilmastik seda soosib piisava päikese ning kosutava vihmaga. Tavaliselt tuleb muru niita vähemalt 1-2 korda nädalas, et muruplats näeks hooldatud ja ilus välja. Sõltuvalt aia suurusest võib muru niitmisele kuluda aga mitmeid tunde nädalas.

Suvi on aeg puhkamiseks ning üleliigsete aiatöödega end kurnata pole mõistlik. Selleks, et säästa võimalikult palju vaba aega enda ja pere jaoks, tasub koju soetada robotniiduk. Selle masina näol ei ole tegemist vaid hetkelise moeröögatusega, vaid nutikas niiduk on asjalik töövahend, mis sobib nii suuremasse kui ka väiksemasse aeda. Valida tuleb vaid õigete näitajatega masin, mis vastab just teie aia suurusele ja eripärale.

Miimo robotniiduk maksimaalne tööala (m2) lõikekõrgus müratase dp(A) kaal(kg) hind
Miimo 1000 800 / 1000 20-60 mm 56 11,3 1490€
Miimo 1500 Live 1000 / 1500 20-60 mm 56 11,5 2190€
Miimo 2500 Live 2000 / 3000 20-60 mm 56 11,8 2790€
Miimo 4000 Live 3000 / 4000 20-60 mm 55 14,5
3490€

Honda Miimo ehk parim robotniiduk teie aias

Miimo on Honda uute ja nutikate niidukite seeria. Miimo robotniiduk on praktiline ja tõhus nutiniiduk, mis töötab ainult siis, kui teile sobib. Miimo on piisavalt vaikne, et aias ringi vurades ja niites ei sega see teid ega ka naabreid. Lisaks on robot piisavalt tark, et tuvastab ise kui aku tase on madal ning suundub laadimisjaama akusid laadima.

Kuidas valida robotniidukit?

Robotniiduki peamine eesmärk on niita muru nii, et tavalise niiduki kasutamiseks puudub vajadus. Et see kõik ka nii oleks, tasub valida mudel mis sobib teie aia pindala ja iseärasustega. Meil on hea meel, et saame pakkuda teile suurepäraseid ja vastupidavaid Honda Miimo niidukeid. Need on muruniidukid, mis hoolitsevad iseseisvalt teie muruplatsi eest ja teie saate nautida vaba aega, mis muidu oleks kulunud muru niitmise peale.

Honda robotniiduk Miimo eelised:

  • Ohutus- niiduk on varustatud anduritega, mis peatavad otsekohe terade pöörlemise , kui need tuvastavad niiduki tõstmist või kallutamist. 360° kraadi ulatuses töötavad põrkeandurid muudavad takistuse tuvastamisel robotniiduki suunda ja seetõttu on seda ohutu kasutada laste ja lemmikloomade juuresolekul;
  • Kvaliteetsed akud- muruniidukil on pika käitusressursiga liitium-ioon akud. Need akud ei ole mitte ainult väikesed vaid ka usaldusväärsed, kulusäästlikud ja kauakestvad vooluallikad;
  • Laadimisjaam ja paindlik laadimissüsteem- robotniiduk Miimo ainulaadse laadimisjaama võite paigaldada oma hoovis ükskõik kuhu. Kasvõi põõsa alla, kitsale mururibale või mõnda teise raskesti ligipääsetavasse kohta, et laadimiskoht jääks võimalikult märkamatuks.
  • Veekindel- robot on veekindel ning niidab iga ilmaga. 
  • Võimekus töötada ebatasasel pinnal- Miimo võib niita kuni 25° kallakutel. Ja tänu tõsteanduritele ei jää robotniiduk kunagi ebatasasel pinnal kinni;
  • Reguleeritav lõikekõrgus- seadme lõikekõrgust on lihtne sobivaks reguleerida vastavalt vajadusele, sest niiduki lõikekõrgus jääb vahemikku 20 mm kuni 60 mm.
  • Vargusevastane- igat Miimo niidukit on võimalik kaitsta ainulaadse turvakoodiga ja mitte keegi peale teie ei saa seda sel juhul kasutada. Kui niiduk üles tõstetakse ja kõlab alarmsignaal, siis on nutiniiduki taaskäivitamine võimalik ainult juhul, kui teie PIN-kood on heaks kiidetud.

Tutvuge erinevate robotniiduk Miimo mudelitega meie kodulehel ja lugege ka Honda Miimo brošüüri, kus leiate rohkelt lisainfot toodete kohta. Helistage või kirjutage meile ning oleme teile abiks sobiva niiduki valimisel! 

Võta ühendust:

    Miimo2024.pdf | Laadi alla