e:Ny1

Elektriline e:Ny1

Täiesti uus täiselektriline e:Ny1: nutikas, paindlik ja põnev linnamaastur, mis on sobib just sinu elustiiliga. Auto on vaikne, sujuv ja heade sõiduomadustega, seda on meeldiv juhtida ning mugav kasutada – ja see on heitmevaba.

HINNAKIRI

Mudel JõuallikasVõimsus kW/hjEnergiakulu Wh/kmHind sisaldab km 22%
Elegance Elekter150/20418,249 715 €
Advance Elekter150/20418,252 765

Sõitjateruum

Ruumikas ja liigsete detailideta salong loob mõnusa
ning meeldiva ruumi, mida ilmestavad hoolikalt valitud kujunduselemendid ja milles on kasutatud kvaliteetseid materjale. Meie sujuvalt integreeritud kuue kõlariga helisüsteem võimaldab nautida teel olles kristallselget heli.

Puhtalt elektriauto, puhas rõõm

Võimsa (68,8 kWh), kuid samas kompaktse akuga e:Ny1 sõidab ühe laadimisega kuni 412 km. Laadimine on kiire, lihtne ja paindlik, 100 km läbimiseks vajalik laadimine võtab aega ligikaudu 11 minutit* ja kiirlaadimine ligikaudu 45 minutit* (10–80%).

Võimsus ja sõiduomadused

e:Ny1-s on kasutusel Honda uusim elektriline jõuülekanne, mis tagab suurepärased sõiduomadused ja 204 hj võimsuse pöördemomendi 310 Nm juures, mis tähendab peale maksimaalse kiirenduse ka optimaalset läbitavat vahemaad. Tark regeneratiivne pidurisüsteem aitab ka akut laadida ja selle sõiduulatust suurendada.

Elegantne ja peen

e:Ny1 sujuvas voolujoonelises stiilis on ühendatud dünaamilisus ja funktsionaalsus. Lihtne võredeta disain, elegantsed esituled, täislaiuses LED-tagatuled ja dünaamilised suunatuled annavad uuele e:Ny1-le voolujoonelise ning peene välimuse.

e:Ny1 eristub teistest autodest oma ainulaadsete stiilsete 18-tolliste valuvelgede ja valge Honda H märgiga.

eNy1-2.pdf | Laadi alla