ZR-V

Uhiuus ZR-V

Ole valmis kogema uhiuue Honda ZR-V e:HEV-ga sõitu ja selle rafineeritust. Meie seni kõige sportlikum hübriidmaastur.

HINNAKIRI

MudelKäigukastJõuallikasVõimsus kW/hj/CO2 g/kmKütusekulu WLTP*Hind sisaldab km 22%
EleganceAutomaate:HEV135/184/1305,740 565 €
SportAutomaate:HEV135/184/1315,842 598 €
Advance  Automaate:HEV135/184/1325,845 648

Sõitjateruum

ZR-V-s ümbritsevad sind parima kvaliteediga materjalid. Nimetame nende loodud muljetavaldavat ja terviklikku ilmet tasakaalukaks disainiks.. Sõitjateruumi läbimõeldud värvivarjundid, mitu laadimispesa ja kõikjal leiduvad panipaigad muudavad ZR-V kõigi jaoks mõnusaks paigaks.

 

Dünaamiline ja nutikas

ZR-V näeb sujuvalt voogavate sportlike joontega ainulaadne välja, on erakordselt mugav ja täis tipptasemel tehnoloogiat, mis hoiab sind kaitstuna, aga peale selle ka meeldivate asjadega ühenduses.

Auto, mis vaatab tulevikku, aga millega sõitmist naudid juba täna.

Täisvõimsus, täielik kontroll

Sportliku veermikuga ZR-V on väle, aga samas tasakaalukas. Kui lisada sellele dünaamilisele olemusele tipptasemel e:HEV jõuseade, on tulemuseks nauditav ja energiline sõit. Kui sulle meeldivad numbrid, siis suurim pöördemoment 315 Nm ja suurim võimsus 184 hj avaldavad sulle kindlasti muljet.

e:HEV täishübriid

ZR-V-l on kaks elektrimootorit ja bensiinimootor, et luua külluslikult elektrienergiat, mis viib sind nauditavalt üha kaugemale, samal ajal kui regeneratiivne pidurdamine kasutab kulutatud energiat, et elektrisõiduki akut laadida. ZR-V töötab elektri jõul usaldusväärselt ja dünaamiliselt – see on lihtne ja nutikas.

 

ZR-V-2.pdf | Laadi alla