Crosstar Hybrid

HONDA JAZZ CROSSTAR HYBRID e:HEV

HONDA JAZZ CROSSTAR

Mudel Käigukast Kütus Võimsus kW/hj/CO2 g/km Kütusekulu Hind sisaldab km 22%
Crosstar Advance CVT Bensiin 90/122/108 4,8 28 233 €

HÜBRIID, MIDA VÕID TUNDA

Meie elektrifitseerimislubadust täitvatel mudelitel on kahe mootoriga hübriidajam, mis tagab erksa, sujuva ja ökonoomse sõidu.

JAZZI ILU

See on seest ruumikas ja väljast kompaktne, tõeliselt terviklik ja nutikas auto. Võid valida rafineeritud ja stiilse Jazz luukpära või aktiivse elustiili jaoks loodud uue Jazz Crosstari, millel on linnamaasturist mõjutatud disain ja uute kerevärvide valik, sh kahevärvilised variandid.

SÕIDA NUTIKAMALT, SÕIDA KAUGEMALE

Hübriidtehnoloogia e:HEV jõuseade ühendab endas kiire elektrivõimsuse ja tõhusa bensiinimootori autonoomia, mis on ideaalne kombinatsioon nii linnas kui ka mujal sõitmiseks.

OHUTUSE JÄRGMINE TASE

Uhiuuel Honda Jazzil ja Jazz Crosstaril on uue põlvkonna Honda SENSING juhiabi- ja ohutussüsteemid. Need täiustatud süsteemid on kõigil varustustasemetel standardvarustuses ning nende hulka kuuluvad kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem, sõiduraja hoidmise abisüsteem, pimeala teabe funktsioon ja palju muud, mis aitavad tagada teie ja teie lähedaste turvalisust.

INTERNETIÜHENDUSEGA TEHNOLOOGIA

Salongist leiate kõige täiustatumad ühendusvõimalused ning teabe- ja meelelahutusfunktsioonid. Uue Honda CONNECTi juurde kuuluvad 9-tolline puuteekraan, DAB-digitaalraadio ning rakendused Apple CarPlay™ ja Android Auto.

Vaadake, kuidas uhiuus Honda Jazz on täiustatud seestpoolt.

HONDA JAZZ CROSSTAR

JAZZ-HYBRID-3.pdf | Laadi alla
JAZZ-HYBRID-1.pdf | Laadi alla